Resultaten van voorgaande jaren:

2019

Zondag 8-9-2019 Crosstriathlon
Donderdag 12-9-2019 Junior Challenge
Donderdag 12-9-2019 RABO Business Relay / Family Relay
Zaterdag 14-9-2019 Long Distance (European Championship) / Middle Distance/ Tri Together

2018

Vrijdag 7 september
http://nl.mylaps.com/evenementen/uitslagen/2018/sep/7/almere/

Zaterdag 8 september
http://nl.mylaps.com/evenementen/uitslagen/2018/sep/8/almere/

Zondag 9 september
http://nl.mylaps.com/evenementen/uitslagen/2018/sep/9/almere/

2017

2016

Junior Challenge
<16 Jongens & Meisjes
16+ Jongens & Meisjes
Docenten & ex-leerlingen
Scholenklassement

Zaterdag 10 september 2016
Challenge Long Distance Overall
Challenge Long Distance Individueel
NK Long Distance
TriTogether, Long Distance Relay
Half Distance Overall
Half Distance individueel per categorie
TriTogether, Half Distance Relay

Finale Lotto Eredivisie Triathlon
Heren
Dames

Jeugd-Junioren Relay
RABO Business Relay
Family Relay

2015:

Junior Challenge
Lower classes
Higher classes
Teachers / ex-students
School ranking

Challenge Long Distance individual
Dutch Championship Long Distance individual
Challenge Half Distance individual
TriTogether Long Distance Relay
Business4Tri Half Distance Relay
All results Long & Half Distance by category

Business Relay
Family Relay

Lotto Premier League Men
Lotto Premier League Women

2014

Junior Challenge

Onderbouw
Bovenbouw
Docenten / ex-leerlingen
Scholenklassement

Challenge Long Distance individueel
Half Distance individueel
TriTogether, Long Distance relay
Business4Tri, Half Distance relay
Business Relay
Family Relay

Finale Eredivisie Triathlon 2014
Mannen
Vrouwen

Finale Tweede Divisie Triathlon 2014
Noord
Zuid

2013:

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004

2003

2002

2001

2000

1999 EK

1998

1997

1996

1995

1994

1993

1992

1991

1990

1989

1988

1987

1986

1985 EK

1984

1983

Vorige resultaten

Snelste wedstrijdresultaten in Almere

Mannen

Jaar Atleet Tijd
1 2018 Jaroslav Kovacic (SVN) 07:55:44
2 1999 EK Jan van der Marel (NED) 07:57:46
3 2017 EK Joe Skipper (GBR) 07:59:39
4 2018 Cameron Wurf (AUS) 08:00:55
5 1996 Jan ver der Marel (NED) 08:01:13
6 1997 Frank Heldoorn (NED) 08:02:58
7 2017 EK Viktor Zyemtsev (UKR) 08:03:14
8 2018 Kristian Høgenhaug (DEN) 08:03:31
9 2016 Jan Raphael (DUI) 08:03:43
10 1997 Jan van der Marel (NED) 08:03:52

Vrouwen

Jaar Atleet Tijd
1 2017 EK Yvonne van Vlerken (NED) 08:51:13
2 1999 EK Irma Heeren (NED) 08:56:23
3 1996 Katinka Wiltenburg (NED) 08:56:57
4 2007 Yvonne van Vlerken (NED) 08:57:54
5 2018 Yvonne van Vlerken (NED) 09:00:03
6 1995 Katinka Wiltenburg (NED) 09:02:32
7 2012 Heleen bij de Vaate (NED) 09:03:58
8 1999 Robin Roocke (AUS) 09:05:04
9 1992 Thea Sybesma (NED) 09:05:53
10 2012 Irene Kinnegim (NED) 09:06:25